Reklamní agentura

Externě interní? Tak to nás asi vystihuje nejvíce. Staneme se pro Vás partnerem, který nebude řešit jen danou věc dle Vašeho přání, ale stane se součástí Vaší společnosti. Partnerem, který se bude zajímat o Vaši společnost a pomůže Vám s chodem a růstem. Partnerem, pro kterého je stěžejní dlouhodobá spolupráce a Vaše spokojenost.

Postaráme se o komplexní marketingové služby, které Vaše společnost může potřebovat. Máme za sebou zkušenosti snad se vším, na co si vzpomenete. Ať už se jedná o on-line, outdoor, vytvoření firemní identity,  budováním brandu, pořádí firemních akcí, řízením společnost a mnohem více.

Nastavení obchodní a marketingové strategie

Pomůžeme Vám rozjet Váš marketing, a to s ohledem na Vaše obchodní cíle. Jedno bez druhého nejde. Markeťák musí být obchodník a obráceně.

On-line marketing

Tvorba webu a eshopu je základ. Ale od začátku musíme myslet na to, proč web či eshop stavíme, odkud a jací lidé ho budou nastavovat a hlavně co chceme, aby na něm udělali. Samozřejmě spravujeme i sociální sítě našich klientů.

Outdoor

Outdoor není mrtvý, jak se často říká. Je několik oborů, služeb či produktů,  pro které je outdoor stěžejní. Poradíme Vám, které plochy pro Vás můžou být zajímavé a zprostředkujeme Vám jejich nákup.

Polepy aut, výloh, desek

Tým našich lepičů Vám polepí, na co si vzpomenete. Chápu Vaši fantazii, takže skoro všechno :-) Standardní jsou auta, výlohy, zdi, desky, podlahy.... Takže fakt skoro všechno.

Pořádí firemních akcí

Připravíme pro Vás den, na který nezapomenou Vaši zákazníci, zaměstnanci či obchodní partneři. A může to být ples, teambuilding nebo family day. Zajistíme vše od hostesek po kapely.

Natáčení videí a focení

Jeden obrázek řekne více než 1000 slov. To je stará pravda. Proto Vám nabízíme služby profesionálního fotografa a video makera, který zaznamená vše, co potřebujete.

Světelná a nesvětelná loga

Označit budovu světelným či nesvětelným logem pomůže výrazně zvýšit povědomí  o Vaší společnosti. Kromě toho zútulníme i Váš interiér 3D logem.

Grafické práce

Zpracování grafiky začíná u loga. A pokračuje u vizitek. A přes ty se dostaneme na firemní katalogy, ceníky, bannery, roll upy.. a všechny tyto služby Vám graficky připravíme.

Tiskoviny

Všechny grafiky, které připravíme, také pro Vás vytiskneme. Ať už se jedná o digitální tisk pro menší počet kusů nebo i offsetový pro velkonákladové zakázky.